psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Avaleht
Tuleb kukutada tänane reformierakondlik valitsus PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Esmaspäev, 21 Märts 2016 11:16

parem-eesti-koigile2Keskerakonna aseesimees Jaanus Karilaid teatas, et kandideerib riigikogu keskfraktsiooni esimeheks.

"Tegin positiivse otsuse kandideerimaks riigikogu keskfraktsiooni esimehe kohale, sest paljud riigikogu kolleegid on selleks andnud oma toetuse," teatas Karilaid täna hommikul Delfile saadetud avalduses.

 

"Pean vajalikuks taastada võimalikult kiiresti erakonnasisene töörahu, eelkõige tuleb keskenduda ideloogilisele võitlusele tänase valitsuse väärsammude vastu ning kandvad sillad tuleb luua kõigi erakonna tööorganite vahel. Fraktsiooni juhtkonna ülesanne on kukutada tänane reformierakondlik valitsus ja pakkuda Eestile keskerakondlikuma programmiga valitsust, mis tähendaks suuri muudatusi eelkõige maksupoliitikas, regionaalpoliitikas ja õiglasemas palgapoliitikas," märkis Karilaid.

"Erakonnaliikmed peavad oma esinemistes austama Kongressi ja juhatuse otsuseid. Kui mulle usaldatakse fraktsiooni juhi roll, soovin hoida 27-liikmelist fraktsiooni ühtse ja tõhusa meeskonnana. Iga keskfraktsiooni liige on suure väärtusega isiksus, keda tuleb edasises meeskonnatöös kõrgelt hinnata.

Edgar Savisaarele vastandumine on läbi aastate olnud kergem ja hõlpsam tee saavutamaks kiiret poliitilist kapitali. See aga ainult tugevdab paremerakondade võimu. Vihakeele süvendamine poliitiliste konkurentide rõõmuks on lühinägelik ja vastutustundetu."

 

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89