psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Toom ajab poliitikas kitsalt isiklikku asja, tema toon, rõhuasetused ja motiivid on mulle vastuvõetamatud!
Toom ajab poliitikas kitsalt isiklikku asja, tema toon, rõhuasetused ja motiivid on mulle vastuvõetamatud! PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Pühapäev, 03 Veebruar 2013 13:22
Keskerakond_www.rahvarinne.ee-8Keskerakonna Läänemaa piirkonna juht Jaanus Karilaid kritiseeris täna Facebookis erakonnakaaslane Yana Toomi sõnasid eesti keele ja rahva väljasuremise kohta.

"Toom ajab poliitikas kitsalt isiklikku asja, tema toon, rõhuasetused ja motiivid on mulle vastuvõetamatud! Keskerakond esindab Rahvarinde vaimsust, mis oma olemuselt tähendab positiivset, ühendavat vaimsust. Toom ei kuulu meie hulka, ta on siia lihtsalt eksinud," kirjutas Karilaid.
Igale osundatavale probleemile peab Karilaiu sõnul olema pakkuda ka lahendus. Naaberriigi pressile tuleks Karilaiu sõnul rääkida pigem, et jah, väljaränne on probleem, aga me võitleme täna tõhusa regionaalpoliitika eest. "Varsti taastame Tallinn-Haapsalu raudteeliini, tagame maaettevõtjatele meie regioonis paremad tegutsemistingimused, avame Haapsalu merele, maksureformi abil toome suuremaid investeeringuid haridusse jmt," kirjutas Karilaid, kes on ka Haapsalu linnavolikogu juht. 

Karilaid kommenteeris Delfile, et mõistlikumale osale eestivenelastest on Toomi tegemised odav populism, mis on meie ühiskonnale aga mõttetu kulu, sest meil on 100 tähtsamat teemat, kui sellise odava populisti tähelepanuvajadus. "Tundub, et ta ise naudib, kui eesti meedia teda peksab, siis saab oma valijatele ohvrit mängida," lisas Karilaid.

"Meie keel ja meie rahva tulevik sõltub meie valitsuse ja parlamendi otsustest. Me pole küll uhked oma tänaste riigijuhtide üle, aga keel ja rahvas ühendab meid igavesti," kirjutas Karilaid Facebookis.

Karilaid töötab Nõmme linnaosavanema asetäitjana, Keskerakonda kuulub ta aastast 1997. Keskerakonna eelmise aasta pereheitmise ajal jäi ta selgelt ustavaks Keskerakonna pealiinile ja kritiseeris lahkujaid, kes on praegu loonud MTÜ Demokraadid. 2011. aasta Keskerakonna juhivalimiste ajal, kui Edgar Savisaarele esitas väljakutse Jüri Ratas, nimetas Savisaar Karilaidu oma meeskonna liikmena. Lugemist väärib ka Kesknädala aasta tagasi ilmunud sünnipäevaportree Karilaiust.

 

Viide algallikale: http://www.delfi.ee/news/paevauudised/eesti/keskerakonna-piirkonnajuht-toom-ajab-poliitikas-kitsalt-isiklikku-asja-tema-toon-rohuasetused-ja-motiivid-on-mulle-vastuvoetamatud.d?id=65621438

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89