psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Lisatagu Haapsalu raudtee transpordi arengukavasse!
Lisatagu Haapsalu raudtee transpordi arengukavasse! PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Pühapäev, 28 Juuli 2013 10:19

Uhkelt Eestist ule 1Haapsalu volikogu esimehe Jaanus Karilaidi sõnul ollakse nõus peale seda, kui Haapsalu raudtee on lisatud transpordi arengukavasse ja vastavasse investeeringukavasse, kirjutama täpselt selline projekti, nagu vaja.

 

Majandus- ja kommunikatsiooniminister Juhan Parts ütles eelmisel nädalal, et peab ideed pikendada elektriraudteed Tallinna-Haapsalu rongiliini realistlikuks, kuid see eeldab tema sõnul läänemaalaste enda aktiivsust ja projekti, mida aga pole.

"Praegu ei eksisteeri elektriraudtee Haapsaluni pikendamiseks mingisugust projekti," ütles Parts ERR Uudistele ja leidis, et kohalikud peaksid asjaga intensiivsemalt tegelema.

Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaid andis täna pressiteate vahendusel ministrile vastuse, viidates sellele, et Haapsalu raudtee taastamise nimel on aastaid tööd teinud kogu Lääne maakond tervikuna.

„Dokumente on aetud eeskujult. Algatatud on maakondlik planeeringukava, koos on käinud Haapsalu Raudtee taastamise komisjon, valminud on ekspertide hinnang, mis tõestab Haapsalu Raudtee vajalikkust," nimetas Karilaid mõnesid töid, mida maakonnas raudtee taastamise nimel tehtud.

"Muu hulgas on kõik Läänemaa omavalitsused avaldanud ametlikult toetust raudtee taastamisele. Ka sellised, mis ei asu raudtee mõjupiirkonnas. Peale maakondlike omavalitsuste on toetust raudtee taastamisele avaldanud ka Rapla ja Hiiu omavalitsused," märkis ta.

Kariladi sõnul ollakse nõus peale seda, kui Haapsalu raudtee on lisatud transpordi arengukavasse ning vastavasse investeeringukavasse, kirjutama täpselt selline projekt nagu vaja.

„Lääne maakond on ühtselt tegutsenud Haapsalu raudtee taastamise nimel. Oleks narr jätta see taastamata mõne inimese jonni pärast," sõnas Karilaid.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89