psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Karilaid, Juhans ja Noor soovivad Haapsallu Vabadussõjalaste näitust
Viga
  • Uudisvoo info laadimisel tekkis viga.
Karilaid, Juhans ja Noor soovivad Haapsallu Vabadussõjalaste näitust PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Laupäev, 10 Mai 2014 14:43

Keskerakond www.rahvarinne.ee-9Haapsalu aukodanik Heino Noor, Kaitseliidu Lääne maleva pealik Arnold Juhans ja Haapsalu linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid esitasid Haapsalu linnapeale Urmas Suklesele avalduse, milles nad soovivad, et linnapea näitaks üles riigimehelikku käitumist ning aitaks kaasa Vabadussõjalaste näituse korraldamisele Haapsalus.

 

„Tegemist oli Eesti ajaloo ainulaadse ja harukordse rahvaliikumisega,“ kirjutavad kolm meest. „Vabadussõjalaste põhiseaduse muutmise algatus suutis enda poliitilise mõtte taha koondada üle 416 tuhande Eesti inimese, kus massiteabevahendid olid äärmiselt piiratud, kinnitab veelkord, et tegemist on siira ja laialdase ühiskondliku liikumisega.“

Noor, Juhans ja Karilaid soovivad, et vapside näitus korraldataks veel sel suvel ning võimalikult enne 20. augustit. Näitus peaks olema üleval vähemalt kaks nädalat. „Kuna sügis toob parlamendi valimiste eel liialt ärevust sisse ja ei lase seda ühiskonnaliikumist ausalt tõlgendada,“ põhjendatakse soovi.

„Austusavaldus vapsidele rikastab meie ajaloolist mälu,“ kirjutatakse avalduses ning lisatakse, et näituse korraldamisel on andnud nõusoleku anda abi ajalooteadlane Jaak Valge ja Riigiarhiivi töötajad.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89