psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid PKC Haapsalu tehase sulgemise otsene süüdlane on rahandusminister
PKC Haapsalu tehase sulgemise otsene süüdlane on rahandusminister PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Reede, 08 August 2014 19:54

parem-eesti-koigile2Haapsalu volikogu esimees Jaanus Karilaiu sõnul tuleb PKC Haapsalu tehase sulgemise põhjusi otsida valitsuse olematust regionaalpoliitikast ja rahandusministri jäigast positsioonist maksuerisuste loomisel.

 

"See on ehe näide sellest, kui Vabariigi Valitsusel puudub sisuline regionaalpoliitika. See tähendab, et pole loodud stiimuleid hoidmaks ettevõtlust väljaspool Harjumaad," märkis Karilaid meediale saadetud avalduses.

PKC tehas Haapsalus on hetkel veel Läänemaa üks suurimaid tööandjaid. Tehase sulgemisel tuleb 347 inimesel hakata uut töökohta otsima.

"Oleme juba liiga palju aega kaotanud maksuerisuste loomisega väljaspool Tallinna nn kuldset ringi. Reformierakondlasest rahandusministri jäikus on otsene süüdlane PKC Haapsalu tehase sulgemisel," ütles Karilaid.

Haapsalu volikogu esimehe sõnul on tal kahju, et valitsus vaatab kapitali kontsentreerumist pealinna ümber abitult pealt.

"Valitsuse peamine aur läheb poseerimisele uute relvaostude ja Euroopa tipp-poliitikute taustal. Abitus, ükskõiksus ja välispoliitiline eputamine on tänase Valitsuse kolm juhtivat märksõna," põrutas Karilaid.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89