psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Keskerakond ei allu teiste parteide diktaadile
Keskerakond ei allu teiste parteide diktaadile PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Neljapäev, 16 Oktoober 2014 23:33

Keskerakond www.rahvarinne.ee-4Keskerakonna juhatuse liikme Jaanus Karilaidi sõnul puhastas Keskerakonna peaministrikampaania poliitikaõhku. „Äärmiselt huvitav oli jälgida meie konkurentide reaktsioone. Seni kui arvati, et tegemist on mässukatsega, õhutati takka. Teooriad sellest, et tegemist võib olla Savisaare „lavastusega", tekitasid aga paanika."

 

Karilaid ütles, et kui avastati, et Keskerakond võib oma peaministrikampaaniaga saada suure hoo sisse, hakati erakonnalt nõudma juba väärtushinnangutest lahtiütlemist.

„Keskerakond esindab solidaarsuse ja õigluse printsiipi ühiskonnas, millest teised erakonnad pole siiani piisavalt hoolinud. Eriti absurdne on väärtuste teemalisi juhtnööre kuulata erakondadelt, kes pole suutnud rajada isegi korralikku riigipiiri. Oleme oma programmi alati tugevalt ellu viinud ka vastandliku partneriga. Samuti ei tee Keskerakond matrossovit ehk ei torma partneri rumaluste eest, pea ees, tulle – nagu sotsid alkoholi laustarvitamise lubamise puhul, mille taga seisis tegelikult Reformierakond," rääkis Karilaid. Ta lisas, et IRL-i peasekretär Tiit Riisalo paljastas otse kaamera ees, et neile ei piisa Kadri noorest näost, vaid kogu Keskerakond peaks justkui nende soovide järgi end muutma.

„Neile on kogu aeg vähe. Konkurentidele ei piisa Kadrist, Jürist, Jaanusest ega kellestki teisest. Ikka leitakse, et tegelik juht on Savisaar. Niikaua kui Savisaare bränd töötab erakonna kasuks, niikaua otsitakse alati põhjusi, kuidas liiga võimast konkurenti likvideerida," arutles Karilaid ajalehes Lääne Elu.

"Keskerakond on tugevas positsioonis, et võita valimised, ning see tingib ka konkurentide pidevad rünnakud," rõhutas Keskerakonna juhatuse liige Jaanus Karilaid.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89