psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Taavi Rõivase vabandamise aeg läheneb
Taavi Rõivase vabandamise aeg läheneb PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Pühapäev, 30 November 2014 09:17

parem-eesti-koigile2Erakondade Rahastamise Järelevalve Komisjoni ja Keskerakonna juhatuse liikme Jaanus Karilaidi sõnul on Taavi Rõivas teinud viimastel päevadel peaministri ametikohale korvamatut kahju.

 

"Paratamatult on jäänud mulje justkui Rõivas oleks peaministri ametikohale sattunud juhuslikult või kellegi poolt lükatuna. Stenbocki maja langetamine pelgalt parteikontoriks, ametipositsiooni ärakasutamine Ämari lennuväljal ja valetamine, et kõik soovijad võivad seal end filmida on näited, kus kogenematu Rõivas tõestab, et ei saa hakkama ametikohast tuleneva pingega, ja valimiste ärevus peibutab keskenduma kitsalt parteilistele eesmärkidele," ütles Karilaid.

"Vaid mõned päevad tagasi solvas Rõivas Haapsalus Läänemaa rahvast, kus ta soovitas 10 aastase raudtee taastamise võitluse järel sõita bussidega ning raudtee teemale tellida hoopis lisauuringuid. Riigikogusse saanud reformierakondlased teevad aga nägu suurtest jõupingutustest," kirjeldas Jaanus Karilaid.

"Kõik see on külvanud segadust, devalveerinud riiklikke institutsioone ja toonud meie sisepoliitikasse putinlikke meetodeid, kus peetakse loomulikuks administratiivse resssursi kasutamist ühe kindla erakonna paremas valguses näitamiseks. See aeg on lähedal, kus Rõivas peab oma tegemiste eest rahva käest vabandust paluma," lõpetas Keskerakonna juhatuse liige Jaanus Karilaid.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89