psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Taastame Rahvarinde vaimsuse!
Taastame Rahvarinde vaimsuse! PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Kolmapäev, 22 September 2010 06:56
Keskerakond_www.rahvarinne.ee-4Eesti on propaganda- ühiskond. Eesti demokraatiale saadeti lask pähe siis, kui reformi- erakondlasest parteitöötaja Margus Allikmaa määrati Rahvusringhäälingut juhatama.

See, et erameedia propagandauudiseid edastab, oli kõigile ilmne, selge ja arusaadav. Aga see, et avalik-õigusliku, n-ö riigimeedia uudised kolletuma hakkavad, ei osanud küll keegi karta.

 

Tänast võimu hoiab „juhitud" ajakirjandus

Kui ajakirjandusõppejõud Marju Lauristin käis välja oma kurikuulsa lause, et „Eesti ajakirjandus kolletub kui rakvere raibe", siis kindlasti ei mõelnud ta otseselt ühe kollast värvi erakonna võimu täielikku koondamist enda kätte ja seeläbi Eesti demokraatia hävitamist.    Tänane valitsus naudib kõrgeid toetuspunkte puhtalt „juhitud" ajakirjanduse saatel. Sisemine tsensuur töötab, erastamisprotsesse tagant kihutanud omanikud tasuvad äraostetud poliitikutele tänuvõlga!

Hommikust õhtuni tuleb meediast rindeteateid SKP kasvust. Töötus väheneb jõudsalt! Brutopalk tõuseb! Oleme ühed kiiremad kriisist väljujad! Ametlikult end erapooletuks tituleerivad ajakirjanikud kutsuvad avalikult hääletama Reformierakonna ja Isamaa-Res Publica poolt. Eesti Päevalehe propagandaajakirjanik Mikk Salu ütles otse välja, et tänasele majandusmudelile pole alternatiivi (23.08 EPL). Ta lausa imetleb seda ning nimetab alternatiivide pakkumist hullumeelsuseks.

Propagandist Kalev Vilgats „Pärnu Postimehes" on õnnest pöörane ning soovib lehe juhtkirjas Reformi ja IRLi toetuse säilimist.

Nemad ei arutle enam ammu, nende ülesanne on süstida teisse „õiget" emotsiooni.  Ja juba nad vehivadki lausungitega, et õige eestlane peab mõtlema täpselt nagu nemad. Poliitilised valikud on ette kirjutatud!

Pole normaalne, et ühes Euroopa Liidu riigis liigub ringi nii palju poliitilist viha. Püstiupitatud võimupüramiidi aitavad meisterlikult ülal hoida kojanarrid Peeter Oja ja Andrus Kivirähk. Nad teavad, et neid matkitakse, ning see täidabki eesmärki.

 

 

Propagandahüsteeria

See on umbes sama kui maksupettur Tõnis Palts aastaid tagasi paiskas propagandahüsteerias välja loosungi valgetest ja mustadest jõududest. Pärast kasutas osa politolooge seda kujundit ka loengutes, unustades kujundi tekkemotiivid. Ka siis lükati inimesi hirmutades n-ö poliitilisse aedikusse, ja ka nüüd kiputakse valijaid solvates saada „õigetele" erakondadele „õiged" hääled. Ajakirjanike ja paremerakondade bürood töötavad sünkroonis, tihti kattuvad keskkontorite pressiteated ja järgmise päeva lehtede uudislood sõna-sõnalt.

Oma poliittehnoloogilistes võtetes sunnitakse unustama riiklikud huvid, eestluse elujõu tegelikud lätted!

Õige eestlane ei taha, et Eesti elanikud põgenevad vaesuse eest välismaale. Õige eestlane ei taha, et Eestist tekib sotsiaal-majanduslik kastiühiskond, kus lapse tulevik sõltub vanemate sissetulekust. Õige eestlane ei tee äärmuslastega koostööd, et anda alust kohaliku rahva lõhestamiseks. Õige eestlane ei hääleta erakondade poolt, kes müüvad kergekäeliselt meie rahva vara välismaalastele ning kipuvad korduvalt Eesti Energia ja Eesti Posti varade kallale. Õige eestlane kaitseb oma metsa ja maad.

Õige eestlane ei anna oma häält selle inimese juhitavale erakonnale, kes on läinud kord juba koertega omaenda rahva vastu.

 

Rahvarinne ja Keskerakond väärivad Nobelit

Keskerakond on tekkinud Rahvarinde positiivsest programmist. See tähendab: oma riik loodi verevalamiseta, ning ilma ohvriteta soovitakse oma riiki ka edasi ehitada. See on Nobeli auhinda väärt saavutus. Vähesed aduvad nende läbirääkimiste keerukust ja vastutuse suurust, mis kujunes teljel Moskva-Tallinn-Washington. Keskerakonnas on palju inimesi, kes on toonase elukooli läbinud.

Ja nüüd võtavad põlvpükstes ninatargad (kes on tihtipeale ka seadustega pahuksisse läinud) endale vabaduse seda mitte märgata. Selline kitsarinnalisus tapabki meie ühiskonda just seesmiselt. Selline kitsarinnalisus nõrgestas ja killustas meid ka 1934.

Tänane sotsiaalselt tasakaalustamata Eestimaa on rumala riigijuhtimise tagajärg.  Inimarengu aruanne on mu väidete kurb tõestus.

Riigijuhtimise kunsti tänane valitsus ei valda. Ainult keskpärasest ametnike seltskonnast ei piisa, et kaitsta Eesti huve rahvusvahelisel tasandil, et suuta tagada meile pikem vabadusperiood kui sai osaks eelmisele Eesti Vabariigile.

Keskerakonnal on Rahvarinde pärand. See on kogu meie ühiskonna suurim poliitiline rikkus. Me kas kasutame ja kaitseme seda rikkust või me hävitame selle. Mina olen poole valinud. Tee valik ka Sina. Ole looja, mitte hävitaja. Tänud!

 

JAANUS KARILAID

 Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees, Haapsalu linnavolikogu esimees

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89