psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Kuus teed kuidas IRL ja Reformierakond tahavad valimised võita
Kuus teed kuidas IRL ja Reformierakond tahavad valimised võita PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Teisipäev, 26 Oktoober 2010 10:26

tegelikult-tuli-50000-tootut-juurdeMillega üritavad Reformierakond ja IRL valijaid mõjutada?

Nad kiidavad ennast ja ütlevad, et euro on imerelv. Nad jutustavad imelistest investeeringutest, mis hakkab Eestisse voolama. Nad ei räägi, et Kreekas, Hispaanias ja Portugalis euro pole majandust päästnud, vaid on toonud hinnatõusu.Nad manipuleerivad ja süüdistavad hinnatõusudes maailmamajandust või ettevõtteid, kuid nad ei räägi, et valitsuse enda juhtimisel on tõstetud käibemaksu ja aktsiise, mis on tõstnud kõiki hindu ja on hinnatõusu tegelik põhjus. Siin on ülevaade Reformierakonna ja IRL valitsuse viimaste aastate maksutõusudest.

Neil on plaan rääkida koguaeg eelarve tasakaalust, aga nad räägivad liiga vähe eelarve sisust ja sotsiaalsest mõjust. Inimene on peidetud numbrite alla.

Nad tahavad hirmutada ja vassida pronksiööga. Tahavad ennast kunstlikult näidata olevat õigel pool piirjoont. Nad on lugenud PR õpikuid ning nad teavad, et hirmutamine ja valetamine on poliitikas tõhusad relvad. Pronksiöö lavastusega võttis reformierakond Isamaa ja Res Publica hääled.

Võõraviha teravdamine annab odavalt ja lihtsalt hääli. Nad hirmutavad Venemaaga ja üritavad rahvusküsimust ajada teravaks. Nad ei märka, et Soome kasutab idaregiooni ära enda rahvusliku majanduse huvides. Nad teavad, et nad ise pole võimelised mitteeestlastega suhtlema ning siis on kõige parem vastasseis, mis annab nii rohkem eestlaste hääli. See on ülemaailmselt tuntud trikk. Ka Saksamaal ja Prantsusmaal levitavad poliitikud võõraviha.

Nad tahavad kogu Eesti poliitilise tähelepanu viia Tallinna peale. See annab võimaluse peita riigi ees seisvaid probleeme. Nad võtavad ise läbi Riigikogu otsuste Tallinnalt raha ära (läbi tulumaksu seaduse paragrahv 5) ning näitavad siis näpuga, et Tallinn ei saa hakkama. Normaalses riigis teeks valitsus ja Tallinn koostööd. Me peame veel tõsiselt pingutama, et Eesti saaks normaalseks põhjala riigiks.

 

Jaanus Karilaid
Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees, Haapsalu linnavolikogu esimees, Eesti Linnade Liidu juhatuse liige

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89