psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Reformierakond kisub Eesti Kremli mõjussfääri
Reformierakond kisub Eesti Kremli mõjussfääri PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Teisipäev, 28 Detsember 2010 17:31
savisaarKeskerakonna Läänemaa piirkonna juhatus võtab Keskerakonna esimehe Edgar Savisaare juhtumi juhatuse päevakorda alles siis, kui on avalikustatud kõik vajalikud lindistused. Läänemaa piirkonna esimees Jaanus Karilaid sooviks materjalide hulka Neinar Seli ja Andrus Ansipi kõnelusi ning Neinar Seli kontaktide Venemaa nimekirja. Samuti sooviks ärimees Toomas Lumani ja Mart Laari ja Juhan Partsi kõneluste lindistusi ning vastavate ärimeeste Venemaa kontaktide nimekirja. Samuti sooviks Keskerakonna Läänemaa piirkond kõikide Eesti erakondade rahastajate täielikku nimekirja. Erilist huvi pakub ärimees Maksim Liksutovi rahastamismotiiv ja tema Venemaa kontaktide nimekiri ja kõneluste lindistused reformierakondlastega. Juhul, kui see mitte paljunõutud informatsioon on olemas, siis võib ka Keskerakonna Läänemaa piirkond oma ametliku seisukoha kujundada.

Täna käsitleb Läänemaa piirkonna juhatus antud skandaali tüüpilise võimuvõitlusega ja parempoolsete erakondade positsioonide kindlustamisega.

Keskerakonna Läänemaa piirkond tunneb muret, et eriteenistuse toomine sisepoliitikasse lähendab meid idakultuuriga kui lääneliku demokraatliku ühiskonnaga. Just parempoolsed on need, kes kisuvad täna meid Venemaa mõjusfääri, sest just seal on poliitiline politsei ühiskonnas olulisel kohal.

 

Jaanus-Karilaid-2

Jaanus Karilaid
Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89