psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Hea kodanik, homme ole sina õpetaja!
Hea kodanik, homme ole sina õpetaja! PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Laupäev, 05 Märts 2011 09:58

lahendusedHomme vahetame riigijuhte. See on õnneks paratamatu! Kellelegi see ei meeldi, aga liiga palju on juba neid, kes otsivad Eestile õigemat teed. Miks ei võiks Eesti olla põhjala Šveits! Meie õigus on selle eesmärgi nimel pingutada. Milliseks iganes kujuneb valimistulemus, aga selge on see, et endine enam pole miski. Midagi muutub kindlasti, selles võib kindel olla - ja hinges loodame, et ikka paremuse poole. See on demokraatlike valimiste üks suuremaid plusse ja paradokse – illusioone luuakse ja illusioonid kukuvad ka vahest katki. Homme üritame uuesti, homme teeme ära!

 

Seekord kandideerib Riigikogu valimistel üle 800 kandidaadi, üks neist paljudest on 648. Mis iganes on Sinu valik, aga valima mine ikka.

 

Keskerakonna tee on põhjamaade tee, meie eesmärgiks on tasakaalustatud ühiskonnad nagu Soome ja Rootsi. Need on jätkusuutlikud ja kõrge elatustasemega turvalised ühiskonnad. Palju eestlasi on läinud töötama ja elama just Soome ja Rootsi. On aeg tegudeks, meil on head lahendused üha kiireneva hinnatõusu ja tööpuuduse leevendamiseks, millest ka alustame. Eesti on Euroopa Liidu vaesemaid riike ja me ei pea toetama 800 miljoni euroga Iirimaad, kelle elatustase on Euroopa Liidus kolmandal kohal. Jätame raha Eestisse ja kasutame oma kõrgete maksudega kogutud ressursse Eesti heaks.

 

Ja siit üks asjakohane laul. Üks kõigi eest, kõik ühe eest!

Jaanus_Karilaid-648

Jaanus Karilaid

Keskerakonna Saaremaa, Läänemaa, Hiiumaa esinumber, (648)

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89