psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Jaanus Karilaiu artiklid Eesti rahvas jääb Ansipi juhtimisel majanduslikku isolatsiooni
Eesti rahvas jääb Ansipi juhtimisel majanduslikku isolatsiooni PDF Prindi
Kirjutas Jaanus Karilaid   
Teisipäev, 26 Juuli 2011 10:56

Keskerakond_www.rahvarinne.ee-9Täna Isamaa ja Res Publicas ning Keskerakonnas toimuv on täiesti loomulik sisedemokraatia. Suur probleem on täna tegelikult peaministri tegevusetus Eesti sotsiaalmajanduslike probleemide lahendamisel, mille tulemusel meie riik stagneerub. Ansipi valitsuse juhtimise tulemusena hakkab ühiskonnas tekkima vajadus uue ärkamisaja järele ning see liikumine võib alguse saada kohaliku omavalitsuse tasandilt. Keskvalitsuse ja kohaliku omavalitsuse suhted on Eesti ajaloo halvimad. Lahendus on suurele probleemile ka olemas. Andrus Ansipi asemele tuleb valida erakonna esimeheks Kristen Michal või Jaanus Tamkivi.

Endine Kuressaare linnapea Tamkivi soovitas ka Keskerakonnale juhivahetust, mis annab märku, et ta on valmis suurteks muutusteks Eesti ühiskonnaelu ümberkorraldamisel.

Karilaidi arvates viib Andrus Ansip järjest suurema osa eesti rahvast üha kiiremini majanduslikku isolatsiooni, kuna valitsus on viimaste aastatel kehtestatud mitmete maksutõusudega käivitanud galopeeriva hinnatõusu röövides  eestlaste rahakotist üha suuremaid tükke. Samuti maksab meie riik  Eesti niigi napist riigieelarvest üha suuremaid andameid välisriikide toetuseks.

„Ansipi majanduspoliitika on sundinud Eesti rahvast tööalasele väljarändele, Eestise jäänutele on saanud aga osaks üha suurenev vaesumine või tööalane ebakindlus,“ lausus Karilaid. „See tähendab, et suur osa Eesti rahvast on juba jäänud Ansipi juhtimisel sisuliselt majanduslikku isolatsiooni. Kui Ansip jätkab, siis jääb hilissügisel reformierakond sügavasse opositsiooni, mis tähendab reformierakonnale poliitilist isolatsiooni vähemalt 2015 aastani, mida tuleks võtta kui õiglast karistust Eesti riigi ebarahuldava juhtimise eest“ Haapsalu volikogu esimehe Karilaidi sõnul on nüüd reformierakonna valik, kas nende erakonna jaoks olulisem stagnatsiooni süvendamine Eestis või riigi ja rahva sisuline tulevik.


Jaanus_Karilaid-220
 

 

Jaanus Karilaid
Haapsalu volikogu esimees
Läänemaa omavalitsusliidu aseesimees

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89