psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Läänemaa noorteklubi
Läänemaa kesknoorte klubi PDF Prindi

keskerakonna-noortekoguEesti Keskerakonna Noortekogu on vabatahtlik poliitiline noorteühendus, mis  on asutatud 1994. aastal. Täna kuulub meie organisatsiooni juba üle 5200 noore. Poliitikas nagu eluski  tuleb toetuda kindlatele põhimõtetele. Teisiti kui enesele kindlaks jäädes ei saavuta  austust ega lugupidamist. Noortekogu liikmeks võib olla iga 14-30-aastane Eesti Vabariigi või Eestis elav Euroopa kodanik. Keskerakonna Noortekogu esimees on Raivo Tammus.

Kesknoortel on üle Eesti ligi 45 klubi. Läänemaa klubi asutati 2010. aasta kevadel. Praeguseks on see tugev ja jõudsalt kasvav poliitiline noorteorganisatsioon ligi 40 liikmega. Klubi esimees on kesknoorte volikogu aseesimees Tõnis Mölder. Meie eesmärk on arendada tsentristliku maailmavaatega noorte huvidele vastavat ühistegevust ja aidata kaasa poliitilise kultuuri taseme tõstmisele. Korraldame  koostöös teiste klubidega igasuguseid toredaid spordiüritusi ja meelelahutuspäevi, organiseerime poliitilist teavet jagavaid koolitusi ning aktsioone.

Astu Läänemaa kesknoorte klubi liikmeks!
Miks liituda meiega? Sellepärast, et oleme kõige suurem ja mõjuvõimsam poliitiline noorteorganisatsioon Eestis, kus iga teotahteline noor saab võimaluse alustada oma poliitilist karjääri. Lisaks saad Sa kaasa rääkida paljudes noori puudutavates küsimustes ning leiad endale läbi meie palju uusi toredaid sõpru.

 

Tähtsamad üritused:

  • Kongress on igal kevadel toimuv suur kesknoorte pidupäev, kus tehakse aastast kokkuvõtteid ning valitakse uus juhatus ja esimees.
  • Suvepäevad on igal suvel toimuv sportlik ning lõbusat meelelahtust pakkuv mitme päeva  üritus.
  • Talvekool on noori poliitiliselt hariv päev, kus tutvustatakse noortele poliitilisi maailmavaateid ning peetakse maha üks äge simulatsioonimäng.

Kui sul on soov meiega liituda, siis tule ja astu läbi meie  Läänemaa büroost (Posti 37, II korrus, Haapsalu) või saada meil meie klubi esimehele tonismolder[at]gmail.com

avaldus_doc Avalduse meiega liitumiseks

Keskerakonna Noortekogu Keskerakonna noored blogivad

keskerakonna-noortekogu_kesknoored.ee

keskerakonna-noored-blogivad_kesknoored.blogspot.com 

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89