psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Läänemaa teated Jüri Kuuskemaa kandideerib Keskerakonna nimekirjas Riigikokku Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal
Jüri Kuuskemaa kandideerib Keskerakonna nimekirjas Riigikokku Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal PDF Prindi
Kirjutas Läänemaa Keskerakond   
Reede, 17 Oktoober 2014 10:02

Keskerakond www.rahvarinne.ee-1Eesti Keskerakonna valimisnimekirjaga Hiiu-, Lääne- ja Saaremaal liitus kunstiajaloolane Jüri Kuuskemaa.

"Mul on teadmisi ja kogemusi kultuuri ning hariduse valdkonnas, mida saaksin Riigikogu töös kasutada. Arusaadavalt on just kultuuriteemad mulle kõige südamelähedasemad," rääkis Kuuskemaa, "Enn Eesmaa ja Jaanus Karilaidiga ühes ringkonnas lähen valimistele vastu väga hea meelega. Meil on ühine soov kaitsta rahvuslikke huve koos tugeva majandusega."

 

"Antud piirkonnaga seovad mind ka isiklikud suhted, nimelt on minu vanaema sünnikodu Hiiumaal ning ise veedan väga palju aega oma Haapsalu suvekodus," lisas Kuuskemaa.

Haapsalu Linnavolikogu esimees Jaanus Karilaid tänab Jüri Kuuskemaad usalduse eest tulla kandideerima just Lääne-Eestisse. "Poliitika tuumaks on teadmised ja südametunnistus — Jüri Kuuskemaal on kahtlemata need omadused olemas. Lääne-Eesti valija on saanud Riigikogu valimisteks juurde ühe väga väärika kandidaadi."

Jüri Kuuskemaa sulest on ilmunud arvukalt teoseid ja artikleid, lisaks juhib ta Kuku Raadio saadet "Memoria". Kuuskemaa on pälvinud Prantsusmaa Auleegioni ordeni, Valgetähe IV klassi teenetemärgi, Saksamaa Liitvabariigi Teeneteristi, Oranje-Nassau ordu ordeni ning Tallinna vapimärgi.

 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89