psikoteknik evden eve nakliyat örgü teli k belgesi
Avaleht Läänemaa teated Avalik märgukiri siseministrile
Avalik märgukiri siseministrile PDF Prindi
Kirjutas Läänemaa Keskerakond   
Teisipäev, 18 Mai 2010 20:08
laanema-vapp_laanemaa.keskerakond.eeKeskerakonna Läänemaa piirkond mõistab hukka siseminister Marko Pomerantsi järjekindla päästeameti nõrgestamise. Kokkuhoid Läänemaal asuva alamehitatud Pürksi päästekomando arvelt annab järjekordse hoobi kohaliku kogukonna turvatundele ja regionaalpoliitikale. Keskerakonna Läänemaa piirkonna esimees Jaanus Karilaid nimetab siseministri kärpeid päästeameti kallal siseministri jõuetuseks seista oma valdkonna eest. Siseminister Marko Pomerants üritab Valitsuses mugavalt hakkama saada ning hoida end poliitiliselt ohutus positsioonis. Sisuliselt juhivad siseministeeriumi haldusala reformierakondlased Andrus Ansip ja Jürgen Ligi, kelle kärpepoliitikale allutatakse kõik IRLi ministrid, kellele aga tänutäheks säilitatakse kohad Valitsuses. Keskerakonna Läänemaa piirkond mõistab hukka sellise „külmutatud“ päästeameti poliitika ning lühinägeliku kärpepoliitika, mis põhineb inimressursi vähendamisel ja ebapiisavalt mehitatud töökeskkonnal.

Keskerakonna Läänemaa piirkond toetab vabatahtliku liikumise arengut ja peab vabatahtlikku ühiskondlikku tööd tugeva ühiskonna märgiks, aga elukutseliste päästjate järk-järguline välja suretamine vähendab inimeste turvatunnet. Kuna surve all on eelkõige maapiirkonnad, siis selle tulemusena tühjenevad Eesti maakonnad inimestest.

Keskerakond on seisukohal, et Eesti riigi tähtsaim ülesanne on inimeste turvatunde tagamine. Nõuame siseministrilt piisavalt mehitatud ja professionaalsete päästekomandode säilitamist maakonnas.

Läänemaa piirkonna nimel:
Jaanus Karilaid
 

Lisa kommentaar


Turvakood
Uuenda

tule-meiega-karilaid

err-uudised-175

Alternatiivmeedia

 

alternatiivmeedia_laanemaa.keskerakond.ee

 

Edgar Savisaare blogi

 

facebook

 

twitter

 

 

Toeta-erakonda
Loe Kesknädalat

 

keskerakond_www.keskerakond.ee

 

Rahvarinde_logo_www.rahvarinne.ee

 

Edgar-Savisaare-blogi

 

keskerakonna-noortekogu

 

 tallinna-tv

nommeraadio 

pealinn

 

Küsitlus

Milline Reformierakonna ja IRLi otsus on sinu elatustaset enim langetanud ?
 

Twitter

Logi sisse

Warning: file_get_contents() [function.file-get-contents]: Filename cannot be empty in /data03/virt14041/domeenid/www.keskerakond.ee/laanemaa/index.php on line 89